Biuro prasowe

GacaSystem

Bezpłatna motywacja w Poznaniu. Niezwykły wykład Konrada Gacy

Aktualności Gaca System

10 i 17 sierpnia znany motywator i ekspert ds. leczenia otyłości, Konrad Gaca, poprowadzi w Poznaniu otwarty wykład motywacyjny. Jego wykłady w całej Polsce gromadzą tysiące słuchaczy szukających motywacji – do odchudzania i spełniania marzeń.  

Podczas wykładu Konrad Gaca opowie o tym, czym jest piramida zdrowego żywienia oraz zdradzi 10 tajników, które każdemu pomogą w odniesieniu sukcesu.

Poruszające historie wielkich przemian

Na spotkaniu zostaną również zaprezentowane historie osób, które z pomocą Pana Konrada i jego autorskiej metody odchudzania GACA SYSTEM, zrzuciły zbędne kilogramy i zaczęły żyć nowym życiem m.in.: Marty Barszczewskiej (-75 kg) – II V-ce Miss Gacowiczów 2016, Katarzyny Ciesielskiej (-43 kg) – Miss Fitness Gacowiczów 2017, Ewy Szymczak (- 40 kg) – finalistki Miss Gacowiczów 2017, Ewy Dłużeń-Kowalskiej (-40 kg) - finalistki Miss Gacowiczów 2017, Roberta Rompalskiego (- 51 kg) - II v-ce Mistera Gacowiczów 2016 i Jarka Jucia (- 90 kg).

Przepis na sukces i motywacja

Doskonałe umiejętności motywacyjne Konrada Gacy sprawiają, że każdy człowiek odnajduje w sobie siłę i energię do działania. Ogromna dawka motywacji, cenne wskazówki na temat odżywiania, treningów i regeneracji, konkretne rady, co zrobić, by osiągnąć sukces – to wszystko i wiele więcej będzie można otrzymać podczas wykładu motywacyjnego Konrada Gacy w Poznaniu.

Gaca od lat motywuje Polaków do zmiany nawyków żywieniowych i rozwoju osobistego. Jego wykłady w całej Polsce gromadzą tysiące osób. Opowiada o tym, jak osiągnąć cele, uzyskać nie tylko wymarzoną sylwetkę, ale także sukces – zawodowy i osobisty. Jest autorem książki motywacyjnej pt. "Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji". Dzięki jego metodzie dziesiątki tysięcy Polaków zredukowały od 10 do 170 kg i zyskały wiarę w siebie.

Motywacja w Poznaniu

Wykład odbędzie się w dwóch terminach: 10 i 17 sierpnia 2017 r. o godz. 19:00 w GACA CENTRUM Poznań, przy ul. Małachowskiego 10.

Wstęp bezpłatny za okazaniem biletu pobranego ze strony: http://gacasystem.pl/wyklad-poznan.  

KONRAD GACA

Ekspert ds. leczenia otyłości, specjalista żywieniowy, twórca metody Mądrego Odchudzania GACA SYSTEM. Autor bestsellerowych książek „Moje odchudzanie”,  „Kuchnia Fit”, "Kuchnia Fit 2" oraz "Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji".

Kontakt dla mediów