Biuro prasowe

GacaSystem

Książki

     Obudź w sobie wojownika

 

okładka_ksiązka.JPG

Bez względu na to, ile razy próbowałeś polubić siebie, utrzymać stałą motywację do działania lub po prostu codziennie czuć się szczęśliwym człowiekiem – musisz dać sobie jeszcze jedną szansę i przeczytać tę książkę. To fascynujący zastrzyk motywacji i siły, list do Ciebie od człowieka, który od lat pomaga ludziom, którzy stracili nadzieję.

Obudź w sobie wojownika to motywująca opowieść o drodze na szczyt Twoich możliwości.

Konrad Gaca, znany i ceniony specjalista ds. leczenia otyłości i motywator, na podstawie własnych doświadczeń i przeżyć swoich pacjentów, którym od lat pomaga walczyć z otyłością i na nowo pokochać siebie, opisał autorską metodę motywacji i osiągania sukcesów na każdym polu. Szczerze opowiada historię swojej walki o marzenia i zdrowie córeczki, a także historie swoich pacjentów, którzy dzięki doskonaleniu wskazanych sfer życia pozbyli się 20, 50, a nawet 180 zbędnych kilogramów i zyskali szansę na nowy, piękny start pełen zdrowia, entuzjazmu i siły. To wciągająca opowieść, która jak rozmowa z dobrym przyjacielem pokazuje, w jaki sposób i dlaczego warto walczyć o siebie.

„Bo przecież każdy z nas ma w sobie wojownika. Taka po prostu jest nasza natura, chociaż często o tym zapominamy. Zapominamy, że opowieść o sile ludzkiego ducha, która potrafi przenosić góry, to opowieść o każdym z nas.”

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Data premiery: 2016-10-26 


     Rytm Zdrowego Życia według Konrada Gacy

 

okładka_terminarz.pngPrzeżyj rok 2017 z Konradem Gacą, znanym specjalistą ds. leczenia otyłości i cenionym motywatorem, człowiekiem, który pomógł już tysiącom ludzi zapanować nad nadwagą i otyłością. 

Konrad Gaca opracował szczególną metodę codziennej motywacji – Rytm Zdrowego Życia, opartą na Piramidzie Zdrowego Człowieka. Pracując w Rytmie Zdrowego Życia, będziesz w stanie osiągnąć wszystkie cele, jakie sobie wyznaczysz. Autor gwarantuje, że ta metoda da Ci gotowy przepis na sukces.

Każdy miesiąc to jeden element Rytmu Zdrowego Życia – rozwinięcie się w każdym z tych elementów oraz zachowanie harmonii między nimi jest prawdziwym kluczem do zdrowego, pełnego, świadomego życia, pewności siebie, wewnętrznej siły i zdobycia każdego celu, który przed sobą postawisz.

 

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Data premiery: 2015-09-28

 

 

 

 


    Kuchnia Fit 2. Wspólne gotowanie

 

kuchnia-fit-2-wspolne-gotowanie-b-iext28746329.jpgKolejna książka Konrada Gacy, która udowadnia, że w kuchni i w życiu nie ma rzeczy niemożliwych! Dla wszystkich, którzy chcą żyć dobrze, jeść zdrowo i czuć się lekko! 

"Kuchnia fit 2. Wspólne gotowanie" to zestaw zdrowych i, co bardzo ważne dla wszystkich smakoszy, smacznych przepisów kulinarnych, które pomogą zmienić nawyki żywieniowe każdemu, kto chciałby rozpocząć przygodę ze zdrowym trybem życia. Dla wszystkich, którzy wierzą, że zbędne kilogramy znikają także w kuchni, a nie tylko na siłowni.

Inspirujące przepisy specjalisty do spraw żywienia, nazywanego przez media Chudotwórcą, pomagają odchudzać się zdrowo i mądrze, a ich stosowanie przynosi spektakularne i długotrwałe efekty. W książce znajdują się także historie osób, które dzięki radom Konrada Gacy zmieniły swoje życie na lepsze. Lektura idealna dla wszystkich, którym brakuje motywacji!

 

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Data premiery: 2015-05-13

 


     Kuchnia Fit

 

kuchnia-fit gaca.jpgDroga do zdrowego życia prowadzi przez kuchnię. Bez mądrego odżywiania nie ma co marzyć o zdrowiu i byciu fit. Tego nie zastąpi nawet najbardziej wymyślny trening ani góra suplementów diety.

Konrad Gaca podaje zestaw przepisów na codzienne posiłki - zarówno śniadania, jak i obiady oraz kolacje, wszystkie w stylu fit. Dowiesz się też, jak przygotować smaczny i zdrowy deser, a nawet samemu upiec różnego rodzaju pieczywo. Podpowiada również, jak uniknąć pułapek dla formy i zdrowia, jakimi są święta.

W książce Konrada Gacy nie mogło zabraknąć potężnej porcji pozytywnych emocji. Poznasz historie osób, które zdecydowały się mu zaufać i zmieniły swoje życie na lepsze. Bo bycie fit to nie tylko wygląd i zdrowie fizyczne, ale przede wszystkim samopoczucie i wewnętrzna równowaga.

 

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Data premiery: 2014-11-19

 


    Moje odchudzanie

 

okładka moje odchudzanie.jpgZnasz już wszystkie diety, odchudzasz się od lat, a efektów jak nie było tak nie ma. Chcesz to w końcu zmienić? Pozbywanie się zbędnych kilogramów to nie tylko dieta.

Odchudzanie z Konradem Gacą, specjalistą żywieniowym z międzynarodowym tytułem Certified Nutrition Specialist, to przemyślany, wieloetapowy proces, który pozwoli ci skutecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Z Konradem Gacą, odzyskasz prawidłową wagę, zdrowie i dobry wygląd. Odzyskasz też radość z życia, które dotychczas zdemolowały ci zbędne kilogramy.

 

 

Wydawnictwo: Czelej
Data premiery: 2013-12-04

 

Subskrybuj newsletter

Wypełnij formularz w 3 minuty. Dostaniesz nasze informacje prasowe bezpośrednio na e-mail. Nie trać czasu na szukanie informacji.

Chcę wypełnić formularz

Kontakt dla mediów