Biuro prasowe

GacaSystem

Biografia

Konrad Gaca


Ekspert ds. leczenia otyłości. Specjalista żywieniowy CNS (Certified Nutrition Specialist) oraz konsultant żywieniowy CNC (Certified Nutrition Consultant), motywator i inspirator zmian. Twórca przełomowej metody mądrego odchudzania GACA SYSTEM. Trener klasy Master amerykańskiej Federacji PROPTA, prezes Stowarzyszenia Zapobiegania Otyłości "Fatkillers". Autor książek: „Moje odchudzanie” (2013), Kuchnia Fit” (2014), „Kuchnia Fit 2” (2015) i „Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji" (2016).

KonradGaca2.jpgMisja

Od wielu lat z pasją zajmuje się odchudzaniem. Pomaganie ludziom z problemem otyłości to jego życiowa misja. Walczy o drugą szansę na życie pełne energii i witalności dla tych, którzy zmagają się z nadwagą lub otyłością. Kluczowym wykładnikiem jego ogromnego doświadczenia nie są liczby – mimo że imponujące: ponad 30 tysięcy odchudzonych osób i ponad 500 ton zredukowanych kilogramów. Prawdziwą i najcenniejszą miarą dokonań Konrada Gacy są przede wszystkim szczęśliwe twarze osób, które dzięki GACA SYSTEM cieszą się dziś zdrowiem i doskonałą formą.

Sport

Pasja Konrada Gacy łączy się z przygotowaniem merytorycznym i ogromnym zaangażowaniem. Jest zawodowym sportowcem oraz wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce & Wellness i Fitness & Wellness (zdobył m.in. brązowy medal Pucharu Polski w Kulturystyce &Wellness i Fitness & Wellness 1995 oraz brązowy medal Międzynarodowych Zawodów w Kulturystyce & Wellness i Fitness & Wellness Żory 2007). Swoje zamiłowanie do sportu dziś realizuje też od strony szkoleniowej jako trener Europejskiej Federacji Fitness & Wellness EFCA (European Fitness Centre Association) oraz trener klasy Master amerykańskiej federacji PROPTA, zrzeszającej najlepszych specjalistów żywieniowych i trenerów na świecie.

Wiedza i działania społeczne

Konrad Gaca przywiązuje dużą wagę do działań społecznych i edukacji. Dlatego z pasją inicjuje kampanie społeczne, a także jest ekspertem do spraw żywienia w wielu periodykach prasy polskiej i zagranicznej. Dotychczas ukazało się już ponad 600 artykułów jego autorstwa dotyczących żywienia, treningów, motywacji i psychologii odchudzania. Jest redaktorem naczelnym magazynu „Claudia Extra – Możesz wszystko by Konrad Gaca”.

W misję szerzenia w świadomości społecznej problemu nadwagi i otyłości oraz ich konsekwencji, wpisują się również liczne kampanie społeczne inicjowane przez Konrada Gacę, a realizowane we współpracy z mediami z Polski i z zagranicy. Należy tu wspomnieć m.in. akcję „Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie” (2004-2011), „FAT KILLERS. Zabójcy tłuszczu” - program emitowany przez telewizję Polsat (2012-2013), kampanię „Moje nowe JA” (2013-2014), projekt Konrada Gacy i wydawnictwa Burda Media „Możesz Wszystko” (od 2014 r.), a także kampanię „Odchudzanie na śniadanie” realizowaną przez TVP2 i emitowaną w porannym paśmie „Pytanie na śniadanie” (2014-2016).

Konrad Gaca angażuję się również w działalność charytatywną – w 2016 r. założył Fundację Konrada Gacy „dlaczego?”, wspierająca dzieci z wadami wrodzonymi, które wymagają pomocy medycznej oraz ich rodziców.

Holistyczne podejście do odchudzania

Całkowicie unikatowy w wielu wymiarach projekt Konrada Gacy to rewolucyjna terapia mądrego odchudzania GACA SYSTEM, łącząca w sobie indywidualnie dopasowane systemy żywieniowe, treningowe i suplementację, która stała się jednym z najlepszych programów odchudzających na świecie. Świadczą o tym m. in. nagrody: Nagroda za wzorcowy program odchudzający przyznana Konradowi Gacy przez Europejską Federację Fitness & Wellness EFCA (2009) czy pierwsze miejsce w Złotej Siódemce Branży Sportowej i Rekreacyjnej wg portalu TV EXPO (przy współpracy z telewizją Polsat i Polsat Sport) dla GACA SYSTEM za propagowanie mądrego systemu odchudzania, który lecząc otyłość proponuje aktywność fizyczną (kwiecień 2015), a także tytuł Top Menedżera 2011 przyznany Konradowi Gacy przez redakcję „Kuriera Lubelskiego”. Dzięki metodzie Konrada Gacy z otyłością uporały się i powróciły do zdrowia tysiące Polaków zarówno w kraju, jak i za granicą – dla wszystkich tych osób okiełznanie otyłości stało się początkiem nowego życia.

Motywacja

Konrad Gaca nie ustaje w wysiłkach na rzecz zapobiegania chorobie otyłości. Nieustannie tworzy i realizuje kolejne projekty z zakresu profilaktyki problemu nadwagi i otyłości, zachęca do zmian i dbania o zdrowie. Dużą wagę przywiązuje do motywacji – w wielu miastach w Polsce organizuje wykłady motywacyjne, które gromadzą tysiące osób i są doskonałym wstępem do procesu odchudzania. Publikuje filmy motywacyjne na swoim kanale na YouTube, wydał Terminarz Motywacyjny „Rytm Zdrowego Życia według Konrada Gacy” na rok 2017, a także książkę „Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji” – to wszystko po to, by przekazywać swoją siłę, wiedzę i wsparcie wszystkim, którzy chcą osiągnąć wymarzony cel.

 

Subskrybuj newsletter

Wypełnij formularz w 3 minuty. Dostaniesz nasze informacje prasowe bezpośrednio na e-mail. Nie trać czasu na szukanie informacji.

Chcę wypełnić formularz

Kontakt dla mediów