Biuro prasowe

GacaSystem

Działalność

GACA SYSTEM to przełomowy program odchudzający stworzony przez Konrada Gacę i jedyne systemowe rozwiązanie w zakresie odchudzania w Polsce. Cały program bazuje na wiedzy i ponad 10–letnim doświadczeniu Konrada Gacy jako specjalisty ds. żywienia, sportowca i trenera. System łączy w sobie dietę, treningi, regenerację oraz motywację – wszystko dostosowane do możliwości i stanu zdrowia pacjentów. To właśnie indywidualne podejście i skuteczne wsparcie motywacyjne czynią z tej metody najskuteczniejszy środek na opanowanie otyłości.

GACA SYSTEM pomogło już tysiącom ludzi na całym świecie. Realizując proces, zrzucili oni łącznie ponad 500 ton zbędnych kilogramów! Tak naprawdę jednak to nie ilość kilogramów jest najważniejsza, ale to, że GACA SYSTEM to mądre, bezpieczne i skuteczne odchudzanie. Nie działa chwilowo, ale stanowi pełną przemianę organizmu. Realizacja wszystkich etapów procesu i umiejętne wyprowadzenie z diety skutkuje zdrowszym, mądrym życiem codziennym. Każdemu pacjentowi przekazywane są żelazne reguły postępowania.

Filozofia GACA SYSTEM opiera się na 4 filarach: trosce, edukacji, odpowiedzialności i dyscyplinie.

TROSKA – bo dbamy o samopoczucie i potrzeby każdego pacjenta na wszystkich etapach procesu odchudzania.

EDUKACJA – bo przekazujemy pacjentom wiedzę dotyczącą zasad żywienia, metod treningu i zdrowego stylu życia, prowadzimy działania medialne edukujące Polaków w zakresie zdrowego odżywiania.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ – bo odpowiedzialnie i profesjonalnie podchodzimy do każdego pacjenta, dbamy o jego bezpieczeństwo w procesie. Prowadzimy kampanie społeczne, współpracujemy ze specjalistami (lekarzami i psychologami), mamy doskonale wyszkoloną kadrę i sieć ośrodków na najwyższym poziomie. Uczulamy również pacjentów na odpowiedzialne uczestnictwo w procesie redukcji wagi i świadomość troski o ciało według  indywidualnych wskazań.

DYSCYPLINA –– dysponujemy skutecznymi i sprawdzonymi metodami prowadzącymi do redukcji tkanki tłuszczowej, poprawy stanu zdrowia i samopoczucia. GACA SYSTEM ma jasno określone procedury, które zapewniają osiągnięcie sukcesu. Każdy pacjent otrzymuje konkretne wytyczne dotyczące każdego etapu procesu. 

mapka2.jpg

Obecnie pacjenci GACA SYSTEM mogą odchudzać się stacjonarnie w sześciu GACA CENTRACH: w Lublinie, Zamościu, Warszawie (Wola i Ursynów), Poznaniu i w Gdańsku. Od stycznia 2017 r. będzie to możliwe również w Katowicach. Dla pacjentów z całego świata, którzy pragną osiągnąć doskonałą formę, lecz nie mają możliwości stacjonarnego odchudzania – platforma gacasystem.pl umożliwia realizowanie programu online.

GACA SYSTEM to również GACA SPA w Kazimierzu Dolnym – jedyny taki w Polsce kurort odchudzający, gdzie w otoczeniu piękna natury możesz odpocząć, zasmakować potraw fit i z dala od zgiełku codzienności, popracować nad ciałem i pogodą ducha.

GACA SYSTEM nieustannie się rozwija i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów.  Misja pozostaje jednak niezmienna – jest nią pomaganie ludziom w walce ze zbędnymi kilogramami oraz upowszechnianie w społeczeństwie aktywności fizycznej i właściwych nawyków żywieniowych.

Subskrybuj newsletter

Wypełnij formularz w 3 minuty. Dostaniesz nasze informacje prasowe bezpośrednio na e-mail. Nie trać czasu na szukanie informacji.

Chcę wypełnić formularz

Kontakt dla mediów